Müşteri Yorumları

- Lorem ipsum dolor sit amet, conectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.
Güliz KARAALP Resim
Deniz Ali TEĞİN Resim
Serkan KARABAY Resim
Esin KAVLAK Resim
Hasan YENİLMEZ Resim
Özge ATEŞ Resim

Güliz KARAALP

İç Mimar

Arkadaşlarımdan methini duydum ve implant diş tedavisi yaptırmak için geldim. İletişimi, güler yüzü ve mütevaziliğine hayran oldum. Muayenehanesinin ambiyansı ve iç mimarisi de ayrıca beni özel hissettirdi. İşini bu kadar özenli ve özverili yapan hekimlerin çoğalması dileğiyle…

Deniz Ali TEĞİN

Öğrenci

20 yaş diş ’imi çektirmek için gittim hocama. İşindeki profesyonelliğini ve yeteneğini anlatmama gerek dahi yok, o derece iyi. Sıcakkanlı, sevecen, ilgili ve her daim bilgi veren yaklaşımınız ile vazgeçilmezimsin artık hocam.

Serkan KARABAY

Web Yazılımcı

Öncelikle gösterdiğiniz özen ve ilgi için çok teşekkürler. Ön diş dolgu ve diş beyazlatma işlemlerinden çok memnun kaldım. Diş, çene sıkma üzerine de tedavime devam. Kutsal bir meslek ve herkes aynı şekilde icra etmiyor. Tekrar teşekkürler hocam.

Esin KAVLAK

Ev Hanımı

İğne korkusuyla sürekli ertelediğim diş sıkıntım, artık kaçamayacağım bir hal alınca başvurdum. Eli o kadar hafif ki iğneyi vururken hiç hissettirmiyor. Tedaviden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Hasan YENİLMEZ

İnşaat Mühendisi

Diğer diş hekimlerine göre ilgisi ve bilgisi daha iyi olduğundan dolayı tercih ettim. Korkularımı yenmeme sebep oldu. Güzel bir süreç geçirdik. Çok memnun olduğum bir süreçti. Teşekkürler hocam.

Özge ATEŞ

Avukat

Hepimizin çocukken diş doktor fobisi olur ya, bu korkuyu atmamda bana en büyük desteği veren Hocama Teşekkür ediyorum. Çünkü o koltuğa yattığınızda, yapılacak işlem ne olursa olsun, doktorunuzdan tek beklediğiniz size olan gülümsemesi ve güven vermesidir.

Bize Yazın

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizimle yaşadığınız deneyimleri olumlu veya olumsuz bize yazabilirsiniz.

image
×
RENK PALETİ

Sitenizin renklerini sizin için hazırladığımız renk paletleriyle kolayca belirleyebilir, dilerseniz yönetim panelinden tüm renkleri özelleştirebilirsiniz.